Kokosy na trávě - Sprška 6:0 (1:0)

Branky: 3 Dusil, Horký, Kršek, Menclík

Nejlepší hráči:  Tom Nguyen - Jan Rédr

Úroveň zápasu: 5

Kokosy na trávě si do odvetného utkání nesly z předchozího duelu komfortní náskok 3:1 a minimálně první poločas druhého semifinále ukazoval, že si jsou své lepší výchozí pozice velmi dobře vědomy. Hráči Kokosů do zápasu vstoupili laxněji, než by bylo zdrávo a jen střelecká smůla Spršky bránila v tom, aby růžoví inkasovali. Za jedinou výraznější událost první půle tak lze považovat moment, kdy brankář Kokosů Kolář přihrál přes celé hřiště Dusilovi, a ten se tváří v tvář brankáři hostů Hradečnému nemýlil. K přestávkovým poradám se tak odcházelo za skóre 1:0 ve prospěch Kokosů na trávě.

Poločas nicméně oba celky zřejmě probral, protože druhá část utkání nabídla relativně jiný obrázek. Hra se oboustranně otevřela a borci na trávníku se konečně pustili do odvážnějších akcí. Bohužel pro Spršku ani střelecké snažení nejlepšího hráče týmu Rédra nepřineslo kýženou branku a profesorům se vidina finále začal rozplývat. Jejich obavám ještě přihoršila aktivita růžových, kteří navzdory původnímu záměru "hrát beton"  začal střílet gól za gólem. Znovu se trefil Dusil. Za chvíli ho podpořili ještě Horký, Kršek a Menclík. A v momentě, kdy Dusil zkompletoval hattrick a skóre zápasu vyznívalo jasně 6:0 pro Kokosy, už nikdo nepochyboval, kdo postoupí do utkání o titul. Kokosy na trávě si po jasné výhře poprvé v jejich historii zahrají finále a na profesorský sbor čeká boj o bronz.

Nekopne si - FC AC SK 2:8

Branky:

Nejlepší hráči:

Úroveň zápasu:

O 5.-8. místo:

Papaya FC - Rosol Juniors 9:5 (3:4)

Branky: Medenčević 3, Bartoš 2, Klajbl 2, Hlaváč , vlastní Koranda - 3 Šulc, Solař, Štětina

Nejlepší hráči: Medenčević - Solař