Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termín 4

16. 4. 2016

Semifinále play-off: 

 

FC Sprška - Kokosy na trávě 1:3 (1:2)

Úvodní semifinále těchto dvou rivalů nabídlo vyrovnaný a napínavý souboj do poslední minuty. Oba celky kladly důraz především na zabezpečenou obranu, a tak se diváci žádné přestřelky nedočkali, o to bylo ale utkání vypjatější.

Míč na svých kopačkách drželi častěji Kokosy a na první branku jejich příznivci nemuseli čekat dlouho. Kršek se protáhl po levé straně a z ostrého úhlu trochu překvapivě prostřelil Hradečného mezi nohama. Profesoři spoléhali především na dlouhé nákopy přes celé hřiště, které jim přinesly úspěch v úvodním duelu ve skupině, tentokrát ale stopeři Horký s Nguyenem a také gólman Kolář odváděli svou práci naprosto výborně a z dlouhých centrů si Sprška větší příležitosti nevypracovala.

Naopak to byli opět růžoví, kdo udeřil. Právě po jednom z dalekonosných balonů vyhodil Kolář míč na Karlesze, jenž načasoval ideálně přihrávku pro Krška, který se tentokrát řítil na branku z pravého křídla a i jeho druhý pokus skončil v síti. Odpověď si tentokrát připravili oranžoví bleskovou. Jako by na chvíli svalnatí hoši polevili, což se jim rychle vymstilo. Do samostatného úniku se dostal Rédr a jeho dělovka skončila přesně v šibenici.

Od tohoto momentu oba týmy uzamkly své pokutové území hodně pevným zámkem. Šancí bylo zkrátka jako šafránu. Jednu z nich si připravil Horký, který se uvolnil na polovině hřiště, svou parádní dělovkou ale rozezněl jen břevno. Do šaten si tedy Kokosy nesli nejtěsnější možné vedení.

Ve druhé části už solidně zaplněná GyBu arena viděla šancí více, těch proměněných ale méně. Střelcům se zkrátka ani na jedné straně hřiště nedařilo. Do zajímavé pozice se prosmýkl Rédr, i jeho střela ale skončila jen na brankové konstrukci. Na druhé straně zase z nouze parádně vypálil bodlem Nguyen, Hradečný se ale překvapit nenechal a na poslední chvíli vytáhl reflexivní zákrok pravou rukou.

Skóre se však přece jen měnilo. Po závaru v brankovišti Spršky už balon směřoval do sítě, roukou ho ovšem zastavil Rédr, a tak měli svalnatí hoši k dispozici pokutový kop. Na starost si ho vzal jejich jediný úspěšný střelec Kršek, ten zavřel oči a napálil balon pod břevno mimo dosah Hradečného.

Oranžoví nic nevzdávali a snažili se alespoň stav korigovat. Pozorného gólmana Koláře už ale překonat nedokázali. Proti největší možnosti profesorů přitom ani zasahovat nemusel. Domácí šli ve dvou proti jednomu, před poloprázdnou bránu dostal naservírovaný míč Motyka, jenž ale trestuhodně balon minul a ve stoprocentní šanci vůbec nevystřelil.

Odveta tedy může být ještě hodně zajímavá, dvoubrankový náskok si do ní ponesou Kokosy.

Branky: Rédr - 3 Kršek (třetí z pen.)

Nejlepší hráči: - Daniel Kršek

Úroveň zápasu:  

FC AC SK - Nekopne si 5:5 (3:1)

Branky: k   Vojáček 3,​ Malý, Buzek - Hendrych 2, Zbořil, Mareček, Voříšek 

Nejlepší hráči: Skuhravý - Hendrych 

Úroveň zápasu:

 

O 5.-8. místo: 

 

Papaya FC - Natasha Raptors 3:7 (2:2)

Branky: 2 Klajbl, Bartoš - 3 Čech, 2 Sotona, 2 Macar

Nejlepší hráči: Klajbl - Sotona

 

FC Rosol Juniors - FC Tvoje máma -:- (-:-)

Branky:

Nejlepší hráči: 

 

O 9.-11. místo: 

 

FC JNDŠK - BK Almdudler -:- (-:-)

Branky:

Nejlepší hráči: 

 

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 29. dubna 2016

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.