Papaya FC - JNDŠK 6:0 kontumačně

Rosol Juniors - BK Almdudler 5:2 (3:2)

Branky: Svatoš 3, Šulc, Štětina - Buryš, Šimek

Nejlepší hráči: Svatoš -

O posledním postupujícím z předkol musel rozhodnout zápas mezi Rosolem a Almdudlerem. Prvně jmenovaný tým sem byl nasazen z nelichotivé 5. příčky ve skupině A. Jeho soupeři se ve své pětičlenné skupině umístili 4., s čímž také nemohli být vyloženě spokojeni. Vše slibovalo napínavou bitvu o napravení reputace ze zpackaného podzimu a proklouznutí do nejlepší osmičky.

Zápas začal velmi zostra. Almdudler se ihned aktivně pustil do svých protivníků, kteří se nějakou chvíli na hřišti spíše rozkoukávali. Byl to ale právě Rosol, jenž dokázal vstřelit branku a potvrdil trend letošní sezóny, kdy v úvodu všech odehraných zápasu vedl jako 1. Utkání pokračovalo vyrovnaným dojmem. Kvalitu hry srážely časté nepřesnosti a zahozené šance. Rosol posléze přidal další gól a tým tradiční alpské limonády se snažil střídavě dorovnávat. Skóre po prvním poločase tedy znělo 3:2

Podobně jako na začátku 1. půle se podařilo Almdudleru své soupeře tvrdě zatlačit a dlouho to vypadalo, že každou chvíli musí přijít vyrovnávací branka. Nestalo se tak a hráči Rosolu definitivně rozhodli zápas dvěma po sobě jdoucími brankami. Poté vrhli všechny síly do útoku, toužíce přidat další. Z toho důvodu často zůstávali fotbalisté BKA osamoceni. Závěr střetnutí tedy nabídl netaktický, ale naopak velmi pohledný fotbal nahoru dolu s množstvím spálených šancí na obou stranách. Další úprava skóre však nenastala. Tým uvedený jako domácí vyhrál 5:2 a premiérově postupuje do čtvrtfinále.

FC Meloun - Natasha Raptors 5:16

Branky: Říha 2, Kýr, Hojný, Chýle - Sotona 9, Sluka 4, Arntz 3

Nejlepší hráči:  Lai - Sluka

Termín pro odehrání: PÁTEK 26. února 2016

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.