10. 10. 2015

3. kolo

Skupina A

FC Papaya - FC Tvoje Máma 2:3 (1:1)

Ještě před výkopem bylo jasné, že uvidíme velice vyrovnané a oboustranně kvalitní utkání. Čech & Klajbl vs. Bartošek, už jen výčet těchto jmen hovoří za vše. A opravdu, oba celky se do sebe zakously a jeden druhému nedaroval ani metr prostoru. Chvílemi se zdálo, že branku neuvidíme, bezbrankový stav ale v 17. minutě prolomil Čech, který zakončoval pohlednou kombinaci přízemní střelou k tyči. Ještě do poločasu bylo ale srovnáno. Po samostatném úniku srovnal na 1:1 Bartošek. Ve druhé půli se obraz hry neměnil a byli to opět domácí, kdo šel do vedení. Ani tentokrát se jim ale nepodařilo hubený náskok udržet. O srovnání se nejprve svou druhou trefou v utkání postaral Bartošek. Netrvalo navíc dlouho a Tvoje máma vývoj utkání otočila, třetí branku svého týmu vsítil kapitán Miler. Na vyrovnání už Papaye nezbyl čas, a tak si tři body z tohoto vyrovnaného střetnutí připisují hosté.

Branky: Čech, Klajbl - 2 Bartošek, Miler

Nejlepší hráči: Čech -

FC Sprška - FC Rosol Juniors 4:3 (3:1)

Profesoři byli před úvodním výkopem favorizovaným celkem, což také od úvodních minut potvrzovali. Nebyl to žádný válec, přesto bylo zřejmé, kdo má na hřišti navrch. Po první půli domácí vedli 3:1 a vše nasvědčovalo tomu, že pro zkušené hráče Spršky nebude problém utkání dotáhnout do vítězného konce. To se oranžovým v konečném důsledku také podařilo, hosté ale nic nezabalili a hodně kousali. Ze stavu 1:4 totiž několik minut před koncem vykouzlil Rosol stav 3:4 a opravdu nechybělo mnoho, abychom viděli první letošní prodloužení. Závěr utkání ale domácí zvládli skutečně profesorsky a vyrovnání už nepřipustili.

Branky: 2 Haman, 2 Zeidler - Solař, Stětina, Šulc

Nejlepší hráči: Jakub Haman - Daniel Šulc

Kokosy na trávě - FC Meloun 95:1 (47:0)

Hráči Kokosů nastupovali do tohoto utkání s velikou motivací. Většina z nich totiž byla před šesti lety u porážky tehdejšího TJ Redbull 2.C celkem BROCK 2:62, jednalo se o nejvyšší prohru v historii. Statečně bojující primáni neměli proti maturantům žádnou šanci a nakonec se i zrodil rekordní výsledek. Kokosy nasázeli svým mladším protivníkům 95 branek a opět přepsali historické tabulky. Nutno také zmínit, že se odvážným mladíkům z celku FC Meloun podařilo poprvé skórovat, což je pro každý začínající tým poskládaný z hráčů nižších ročníků veliký úspěch. Však i Kokosy by o tom mohli vyprávět!

Branky: 25 Karlesz, 25 Kršek, 20 Kolář, 9 Kandráč, 8 Nguyen, 7 Horký, vlastní - Říha

Nejlepší hráči: Ondřej Horký - Adam Říha

Skupina B

FC AC SK - Almdudler 7:2 (4:1)

Almdudler se svého prvního zápasu dočkal až ve třetím kole a soupeře mu los nepřiřadil zrovna snadného. Obhájci titulu z FC AC SK byli jasnými favority a nakonec si také dokráčeli pro tři body. Nebylo to ale možná tak snadné vítězství, jak se očekávalo. Úvodní trefu totiž obstaral Říman, a domácí tak museli dotahovat. Tým okolo kapitána Malého ale žádné drama nepřipustil. Netrvalo totiž dlouho a po rohovém kopu se prosadil hlavou Kyselka. Zbytek utkání už byl jednoznačně v režii domácích, kteří si došli pro vítězství. Nutno podotknout, že Almdudler ve svém letošním úvodním vystoupení překvapil a sehrál důstojnou podívanou, očekávalo se totiž zřejmě o něco jednostrannější utkání.

Branky: 3 Kyselka, 2 Linhart T., Holakovský, Malý - Říman, Havlík

Nejlepší hráči: Doležal -?

Natasha Raptors - FC Nekopnem si 2:5 (2:2)

Dost možná utkání o druhou postupovou příčku za FC AC SK. Jako mírní favorité do tohoto duelu vstupovali domácí. Od prvních minut mohli ale diváci v GyBu areně sledovat naprosto vyrovnanou podívanou. Po pětadvaceti minutách byl vyrovnaný také stav, když se oba týmy prosadily dvakrát. Ve druhé půli ale jakoby Natashe došel dech. Místo vyrovnané a napínavé koncovky totiž hosté skórovali hned třikrát a protože žádnou branku neobdrželi, odnesli si překvapivé, ale zasloužené tři body.

Branky: Hroboň, Liu - 2 T. Bouček, Hendrych, Mareček, Voříšek

Nejlepší hráči: Josef Hroboň - Tomáš Bouček

Termín pro odehrání: PÁTEK 23. října 2015