2. kolo

25. 9. 2015

Skupina A

FC Papaya - Kokosy na trávě 3:11 (0:4)

Kokosy navázali na zlepšenou hru ze druhé půle utkání s Tvojí mámou a jejich bleskový nástup znamenal za několik málo minut vedení 3:0. V tu chvíli už bylo prakticky jasné, že pokud se nestane něco nepředvídatelného, tak by si růžoví měli dokráčet pro pohodlné tři body. Nakonec tomu tak skutečně bylo. Svalnatí hoši skutečně po celých padesát minut drželi otěže zápasu ve svých rukou a celkem překvapivě snadno příznivce tropického ovoce přejeli. Nutno podotknout, že za Papayu nastoupili oba tahouni - jak Klajbl, tak Čech, přesto se domácí nezmohli na větší odpor a ze hřiště odešli s dvouciferným přídělem.

Branky: 2 Bartoš, Klajbl - 4 Dusil, 3 Karlesz, 2 Kršek, Kandráč, Nguyen

Nejlepší hráči: Matěj Čech - Jakub Fráňa

FC Sprška - FC Meloun 38:0 (15:0)

FC Sprška - FC Meloun - naprosto jednoznačná záležitost. Opět je potřeba vyzdvihnout odvahu mladých primánů, kteří se nebojácně postavili o mnoho starším a vyspělejším soupeřům, nicméně v tomto zápase nejen, že neměli šanci uspět, ale i vstřelení jediného gólů se mohl zdát pro Melouny jako nadlidský úkol. Přestože několik výraznějších šancí mladíci měli (v prvním poločase dokonce nastřelili tyč), na více se nezmohli a hráči FC Spršky si mohli vychutnávat gólovou nadílku. Přestože k tomu starší hráči přistoupili rozumně a nesváděli s mladíky bůhvíjaké souboje, kombinační hrou dokázali nastřílet 38 gólů!

Branky: 12 Zeidler, 10 Krupička, 6 Motyka, 5 Halamásek, 2 Haman, Iltis, Novák

Nejlepší hráči:

FC Tvoje máma - FC Rosol Juniors 5:3 (1:2)

Bojovné utkání nakonec opanoval tým FC Tvoje máma, jenž měl v průběhu celého zápasu optickou převahu. Nesehraný Rosol zvolil defenzivní taktiku, která mu zpočátku vycházela. Po dvou chybách soupeře byl stav 0:2. Tým hrající v modrých dresech se však oklepal a neúnavně bušil do zformované obrany Rosoláků. Odměna přišla v podobě kontaktního gólu do šatny. Druhá půle už byla jednoznačnější, když Tvoje máma celkem 4x rozvlnila síť. Protivník se po snížení na 5:3 nadechl k závěrečnému tlaku. Své šance však trestuhodně spálil a skóre zůstalo nezměněno.

Branky: Miller 3, Nesvadba 1, Anzari 1 - Šulc 2, Kubata 1

Nejlepší hráči: Závodný - Šulc