Branky: Růžička 4, Nguyen - Malý 2, Linhart T., Kyselka, vlastní

Nejlepší hráči: Růžička - Hruška

FOTO

Natasha Raptors - FC SRPŠ 6:4 (1:3)

1. zápas - 3:4

Oba týmy nastupovaly do odvetného zápasu s vyrovnanými silami a postup tak mohl brát kdokoli. Úplný kraj utkání poznamenalo zranění pana profesora Kuby. Jeho spoluhráči se však dokázali vyburcovat k velmi solidnímu výkonu a jako by chtěli svému kolegovi připravit alespoň hezkou podívanou, do poločasu vedli o dvě branky. Po návratu z kabin ze nicméně iniciativa přelila na stranu Natasha Raptors, která pěti projektily z kopačky nastartovaného Vilímka otočila vývoj utkání a díky tomu proklouzla do semifinále.

Branky:  Vilímek 5, Macar –

Nejlepší hráči: Kryštof Vilímek –

FC Nekopne si - BK Almdudler 4:4 (0:3)

V pátek 10.4. se odehrála odveta zápasu Almdudler -  FC Nekopne si. Tým příznivců rakouské limonády si z předchozího zápasu odnesl dvougólový náskok, proto mohli vstoupit utkání s mnohem větším klidem. A tak se přesně stalo, klid to byl však až příliš velký a hráči FC Nekopne si během úvodních několika minut zatlačili Almdudler hluboko do jejich pokutového území, kde neustále ostřelovali bránu Doležala. I přes obrovský nápor týmu Nekopne si chytal Golman Almdudleru Doležal na jedničku a během tohoto tlaku za svá záda propustil pouhé minimum střel. Díky tomu se nahoru vyhoupli borci z Almdudleru a rychlými kontry ohrožovali bránu hráčů z 2.E. V nejhorších chvílích Almdudlery podržel golman a tím se role obrátili. I přes stále neutuchající tlak Nekopne si kontrolovali zápas spíše Almdudleři, které svými parádními akcemi udržel v klidu Vítek Říman. Pěkný a vyrovnaný zápas skončil tedy 4:4 a z postupu do semifinále se mohli trochu se štěstím radovat hráči z týmu B.K. Almdudler.

1. zápas - 2:4

Branky: Bouček, Mareček, Zbořil, Voříšek - Buryš, Hanzálek, Havlík, Říman

Nejlepší hráči: T. Bouček - Vít Říman

FC Predators - Kokosy na trávě 6:3 (3:1)

Branky: 4 Svatoš, Liu, Turzó - Karlesz, Kršek, Veselý

Nejlepší hráči: Jakub Kouba - Štěpán Karlesz

FOTO

o 9. - 12. místo:

FC Tvoje máma - Rakeťáci

Dne 10.4. se odehrál zápas o umístění o 9.-12. místo. Před zápasem byl lehce favorizován tým Rakeťáků, kteří mají nespornou fyzickou převahu a svým důrazem by měli mladíky z FC Tvoje máma udolat. Naše předpoklady se vyplnily, Rakeťáci silově přehrávali mladší soupeře, kteří však rozdíl vyrovnávali technickou hrou. Proto skončil 1. poločas 2:2. Za vyrovnaného stavu vstoupily oba týmy do druhého poločasu opatrně a oproti svižnému prvnímu poločasu se hrálo ve znatelně nižším tempu. Byli to však nakonec borci z FC Tvoje máma, kdo se dokázal vyburcovat k lepšímu výkonu a nakonec si po vyrovnaném zápase odnesli 3 body po výsledku 4:2.

Branky: Miler 2, Lojda, Nesvadba - ?

Nejlepší hráči: Nesvadba - ?

FC Koráč - The Dead Terrorists 15:7 (5:1)

Duel celků ze spodních pater tabulky se odehrál v překvapivě vysokém tempu a všechny diváky odměnil především zábavnou podívanou. Zkraje utkání jsme měli možnost sledovat vzájemné oťukávání obou soupeřů, které se ovšem záhy přehouplo do tlaku FC Koráč. Ten po zásluze korunoval svou snahu několika brankami, čemuž napomohl i povšechně laxní přístup všech z Dead Terrorists. Jinak vynikající fotbalista Jakub Kvizda společně s dalšími spoluhráči po ojedinělých brejcích do obrany nepospíchal a svým nedůrazem si o inkasování všech gólů v podstatě řekl. Jedině Jakub Škobis jevil aktivitu se na něčem na hřišti podílet, jeho pokusy však bohužel často končily rozbité o hradby vyšší a silnější protivníkovy obrany. Do kabin se tak odcházelo za stavu 5:1. Obraz hry se po poločase definitivně rozpadl a přestože si hráči FC Koráč evidentně dělali ze zápasu dobrý den, díky stabilně kvalitnímu výkonu Vítka Klajbla padaly míče do sítě Teroristů jeden za druhým. Kvizda společně se Škobisem občas sice vytáhli nějaký kousek z fotbalové učebnice a lehce alespoň korigovali nepříznivý stav, avšak na rozjeté Koráče tentokrát nedosáhli. Pár dalších zásahů podtrhlo celkové vyznění utkání 13:7 ve prospěch Klajbla a spol. Utkání, jež mělo téměř od začátku o sobě rozhodnuto, což zapříčinilo především nedostatečné nasazení některých aktérů.