Termín 4

1. 5. 2014

Odvetné zápasy semifinále:

SF 1: FC Predators - Los Artilleros 8:7

Po divoké přestřelce se nakonec mohli radovat Predátoři...Ovšem neradovali se, protože jednogólové vítězství jim semifinále nezajistilo. V první duelu totiž podlehli střelcům jednoznačně 2:6 a pro Sulka s Bartoškem se tak naskýtá další možnost zvednout nad hlavu trofej pro vítěze GyBu ligy. Pro samotné Gymnázium Pošepného náměstí je to vůbec poslední možnost, jak dostat pohár alespoň na jednu sezónu pryč z hlavní budovy.

Branky:

Nejlepší hráči:

SF 2: FC AC SK - FC SRPŠ 6:2 (1:1)

Červení od prvních minut jasně diktovali tempo hry. V 5. minutě po pěkné individuální akci otevřel skóre D. Linhart. Na tuto branku ještě našli profesoři odpověď, po brejkové situaci srovnával Bártl. Ve druhé půli už ale neměli hráči SRPŠ nárok. Červení zefektivnili hru a začali se výrazněji prosazovat i gólově. Konkrétně se postupně do střelecké listiny zapsali dvakrát Rédr, Karlesz a dvakrát Kyselka. Za SRPŠ korigoval Ernest až v samotném závěru, takže jeho branka už nemohla na vývoji utkání nic změnit.

Branky: 2 Kyselka, 2 Rédr, D. Linhart, Karlesz - Bártl, Ernest

Nejlepší hráči: David Linhart - Martin Procházka

Skupina o 5. až 8. místo:

Kokosy na trávě - BK Almdudler 6:2 (2:0)

V zápase o lepší umístění si to rozdali Almdudler a Kokosy na Trávě. Zápas byl zvláštní hlavně pro Adama Koláře, který byl před sezonou napsaný právě na soupisce Almdudleru, ale na poslední chvíli přešel ke Kokosům. Hráči Almdudleru si hodně věřili, vždyť oba vzájemné přátelské zápasy vyhráli právě hráči v černobílých dresech. Jenže hned od začátku zápasu poznávali, že tentokrát to bude mnohem těžší zápas. Kokosy rychle kombinovali a Almdudler k míči pouštěli pouze sporadicky. Skóre otevřel hlavou Hroboň a čekalo se, kdy Almdudler konečně zabere. Trávaři se ale se svými protivníky dělali, co chtěli a brzy padl druhý gól, když brankář Hrdlička nedokázal chytit Zolichovu dělovku z půlky. V útoku byl Almdudler po celou dobu bezzubý, zejména Šimkovi se na hrotu vůbec nedařilo. Obránci Kokosů ho k ničemu nepustili a navrch ho zesměšňovali svými kličkami. Almdudler, který odehrál celý zápas bez střídání, mohl být rád, že po poločase prohrával pouze o dva góly. Kolář v tomto úseku hry čelil pouhým dvěma střelám. Ve druhém poločase Kokosy zpomalili hru, a i když brzy zvýšil na rozdíl tří gólů Hroboň, Almdudler z první velké šance zápasu dokázal snížit. Kokosy se přestali vracet a tak měl Malý už snadnou roli. To byl jediný světlý okamžik tohoto hráče, který byl v nedávné době nominován k zápasu s Real Top Praha. Stejně jako ostatní hráči nebyl takřka vidět s míčem a hráči Kokosů přes něj snadno přecházeli. Na rozdíl jediné branky překvapivě snížil, hrou svého týmu otrávený, Šimek. Almdudler sice byl efektivnějším týmem než soupeř, ale do konce zápasu si pořádnou šanci už nevypracoval. Zápas, který v mnohém připomínal středeční zápas českého národního týmu na MS proti výběru Itálie, Kokosy s přehledem vyhráli, a to i díky dvěma technickým střelám Zdrůbka a další Zolichově brance. Hráči Almdudleru už druhý poločas pletli nohama a doufají, že něco podobného se nebude proti Tiki Taka opakovat. Růžoví favoriti skupiny si v klidu došli pro další vítězství a mohou se těšit na zápas s Chelsenalem.

Branky: 2 Hroboň, 2 Zdrůbek, 2 Zolich - Malý, Šimek

Nejlepší hráči: Standa Zdrůbek - Kryštof Šimek

FC Tiki taka - FC Chelsenal 4:12 (3:4)

Po vyrovnaném prvním poločase Chelsenal přidal na tempu a pohodově si došel pro vysokou výhru proti domácím, kterým chyběla hlavní opora - Trčka.

Branky: Čech 2, Kraváček, Solař - Mareček 5, Papoušek 4, Bouček J. 2, Javůrek

Nejlepší hráči: Čech - Jurásek

Termín pro odehrání: PÁTEK 16. května 2014

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.