Jdi na obsah Jdi na menu
 


Termín 2

23. 3. 2014

Odvetné zápasy čtvrtfinále:

 

 

ČF 1: FC Predators - FC Tiki taka 9:5 (4:1)

postup: FC Predators

Hráči hostí se sice snažili o takový styl hry, jaký mají ve svém názvu, ovšem tentokrát ne tak úsdpěšně jako v prvním utkání tohoto čtvrtfinále. Balon měli na kopačkách sice častěji, Predátoři, poučeni z předešlých chyb, skvěle bránili a Trčku, Čecha ani nikoho dalšího do výraznějších šancí nepouštěli. Hráči Tiki taka se navíc dopouštěli laciných chyb v obraně a po prvních pětadvaceti minutách tak bylo definitivně o postupujícím týmu rozhodnuto. Ve druhé polovině už Predátoři upustili od úporného bránění, otevřeli hru a díky tomu na pomyslné tabuli svítil na konci zápasu poměrně divoký výsledek, který ovšem nijak neubárá Predátorům a jejich zlepšenému hernímu projevu. Šelmy jasně ukázali, že to s útokem na titul myslí vážně a jasným vítězstvím si také udobřili své fanoušky, kteří byli po těsné výhře v prvním zápase minimálně v mírných rozpacích.

Branky: Nepraš 5, Svatoš 3, Liu 1 - Trčka 4, Čech 1

Nejlepší hráči: Hradečný - Trčka

 

ČF 2: FC AC SK - Kokosy na trávě 2:2 (1:1)

postup: FC AC SK

Červení zcela jednoznačně ovládli úvodní duel tohoto čtvrtfinále a odveta pro ně byla pouhou oficialitou. Naopak růžoví hoši měli co napravovat, a ač věděli že postup je na 99,9% ztracen, chtěli se s šancemi na titul rozloučit se zdviženou hlavou a třeba i po dobrých osmi letech suveréna posledních několik sezón porazit. Červení měli prakticky po celých padesát minut jasně navrch, jenže svalnatí hoši velice dobře bránili a tak se ujala v prvním poločase pouze střela Karlesze, který vystihl chybnou rozehrávku a následně neomylně zakončil. Hosté měli sice šancí jako šafránu, přesto se jim podařilo ještě před koncem první půle vyrovnat. Horký po pěkné individuální akci trefil z levé strany tyč a z dorážky dokázal rozvlnit síť Zdrůbek. Kokosy měli trochu navrch snad jen na začátku druhé půle a dokázali z toho vytěžit maximum. Tentokrát vystihl rozehrávku Veselý a obdobně jako na druhé straně Karlesz uklidil míč do sítě. Červené nechtěli nechat hostům vítězství zadarmo a hnali se za vyrovnáním, které nakonec také přišlo. Ve dvaapadesáté minutě střílel T. Linhart z poloviny hřiště, a jelikož měl Kolář zakrytý výhled, balón doplachtil až do brány a stanovil tak konečný výsledek. Kokosy sice urvali možná historickou remízu proti svému největšímu rivalovi, o postupivším do semifinále se ovšem rozhodovalo o týden dříve, kdy jasně zvítězili hráči FC AC SK.

Branky: Karlesz, T. Linhart - Veselý, Zdrůbek

Nejlepší hráči: Jakub Kyselka - Ondřej Horký

 

ČF 3: FC Chelsenal - Los Artilleros 7:4 (3:1)

Branky: Bartošek 4, Sulek 3 - Javůrek 2, Mareček, Papoušek

Nejlepší hráči: Mynář - Javůrek

 

ČF 4: BK Almdudler - FC SRPŠ 1:11 (1:5)

postup: FC SRPŠ

Obdobná situace jako ve čtvrtfinálovém dvojzápase mezi FC Tiki taka a Predátory. Domácí přišli v prvním zápase o naději na dobrý výsledek a zřejmě sami pochopili, že je semifinále ztraceno, protože do odvety nastoupili zcela odevzdaní. Od prvních minut bylo jasné, že černobílí nebudou oranžové mašině klást větší odpor a starší a zkušenější profesoři si dokráčí pro očekávaný postup mezi čtyři nejlepší. Celkových jedenáct gólů v síti domácích a k tomu jen jeden vstřelený znamenal také největší prohru domácích v historii a nejvyšší rozdíl ve skóre v jednom zápase čtvrtfinále GyBu Ligy 2013/14.

Branky: vlastní - 4 Ernest, 4 Krupička, 2 Bártl, Vojáček

Nejlepší hráči: ? - Aleš Krupička

 
 

Semifinále v baráži:

 

 

SFB 1: Natasha Raptors - Fanáticos Elena C.F. 2:3 pen.

Branky: ? - 2 Klajbl

Nejlepší hráči:

 

SFB 2: Bangbros FC - AK Veselý Verbíř 3:2 (1:1)

Branky: Kondr 2, Šulc - Kosík, Elznic

Nejlepší hráči: Valášek - Kondr

 

 

 

Semifinále poražených v baráži: 

 

 

SFP 1: FC Nekopne si - FC Anonymous 6:8 (4:4)

V utkání semifinále prohraných zvítězili FC Anonymous, kteří po vyrovnaném prvním poločase zvýšili obrátky a Nekopne si přestříleli o dvě branky. Za Anonymous vynikal Motyka, který svým hattrickem přispěl k výhře a postupu Anonymous.

Branky: Hendrych 3, Šafránek 2, Poupě - Motyka 3, Šimák, Haman, Koranda, Štětina, Janoušek 

Nejlepší hráči: Vojna - Motyka

 

SFP 2: Kokosy na lajně - FC Papaya 6:0 kontumačně

 

 

Termín pro odehrání: PÁTEK 11. dubna 2014

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.