3. kolo ČF a barážové skupiny

15. 4. 2013

ČTVRTFINÁLE - 3.kolo

FC SRPŠ - FC Predators   3:4pen. (2:2)

V zápase mezi FC SRPŠ a FC Predators v podstatě o nic nešlo. Oba týmy šly do zápasu s vědomím, že jde s největší pravděpodobností jen o pouhý trénink před jejich dalším vzájemným duelem, který by se měl hrát jen o několik málo týdnů později v rámci semifinále letošního ročníku. A tak navíc s přispěním velmi teplého počasí předváděly oba celky fotbal nevalné úrovně s minimem pohybu a přesných kombinací. Ve finále se tak asi nikdo moc nedivil tomu, že byl po padesáti minutách hry výsledek nerozhodný, byť Profesoři nakonec dokázali vyrovnat až v závěrečných vteřinách normální hrací doby. Už poněkolikáté tak letos tribuny GyBu Arény mohly sledovat penaltový rozstřel, a přestože Nepraš klasicky svoji penaltu totálně zazdil, vůbec premiérově byla k vidění vítězná koncovka Predátorů. Ti tak v letošním ročníku připravili Profesorům jejich první porážku, ale tým FC SRPŠ si svou nejúdernější zbraň schovává až na semifinále, Kaliba totiž dostal pro dnešek volno. Na druhou stranu i hvězda Predátorů Šimon Trčka hrála jen několik málo prvních minut, takže síly byly vlastně po většinu utkání vyrovnané... A jak už bylo řečeno, byla to z obou stran velká bída! Nezbývá než věřit, že v semifinále, v kompletních sestavách a v plném nasazení, uvidíme mezi těmito týmy úplně jiný zápas, který bude ozdobou letošního roku...

Branky: 2 Ernest, Kuba (pen.) - Trčka, Liu, Svatoš

Nejlepší hráči: Michael Ernest - David Hradečný

GKS Pošepowice - FC AC SK   5:4pen. (3:2)

Tým FC AC SK působil po prohře s Profesory i v tomto duelu poněkud zakřiknutým dojmem a v podstatě v průběhu celého střetnutí byl o něco horším týmem. Nebylo proto překvapneím, že GKS šlo ve druhém poločase hraném už na dolním hlavním hřišti (první půle se hrála nahoře) do zaslouženého vedení 4:2, o které se měrou vrchovatou zasloužil především skvěle hrající a střílející Sulek. Nicméně v samotném závěru Pošepowice přeci jen poněkud polevily a úřadující šampion to okamžitě vycítil a začal se tlačit do šancí víc a víc. Výsledkem pak nebylo nic jiného, než, vzhledem k průběhu zápasu, poněkud překvapivé vyrovnání. I když, překvapivé... Pošepowice totiž před tímto zápasem zremizovaly své duely i proti ostatním favoritům, týmům FC Predators, FC SRPŠ a taktéž proti FC Jokers a tak si asi chtěly na pomyslnou šnůrku remíz připnout další korálek. To se jim tedy nakonec povedlo a následně vylepšily svou aktivní bilanci v penaltových rozstřelech. Vyhrály třetí ze čtyř a připsaly si tak další dva body do čtvrtfinálové skupiny, tým FC AC SK zaknihoval těžce vydřený bod.

Nejlepší hráči:

Zápasy čtvrtfinále mají přednost před zápasy barážové skupiny.

BARÁŽOVÁ SKUPINA - 3.kolo

BFC - FC Papaya 1:6 (0:2)

Před zápasem se možná očekával trochu vyrovnanější výsledek, ale dobrý výkon Papayi tyto prognózy zhatil. Duo Zolich - Hroboň na straně Papayi si ze začátku dělalo co chtělo, a právě díky jejich perfektní souhře a fotbalovým kvalitám se Papaya dostala do vedení. Postupem času se rozehrál i zbytek týmu, především mladý Čech ukázal, že by se mohl stát jednou z budoucích hvězd GyBu Ligy. Na druhé straně se tým BFC sice snažil, ale k ničemu jim to moc nebylo. Počet střel byl sice obdivuhodný, ale většina šla z kopaček Melína, a většina mířila daleko od brány Hausmanna. Navíc jednou když chtěl střílet z půlky, nakopnul trochu komicky místo míče Maiera.  BFC tak mohli být ještě rádi za poločasový výsledek 0:2. Do druhého poločasu nastupovali s tím, že ještě zvrátí průběh zápasu, ale to se jim nepovedlo. Naopak Papaya brzy přidala další gól a mohla hrát už v absolutním klidu. Z toho je nevyvedl ani Maier, který neuspěl tváří v tvář Hausmannovi. Do toho se zranil Melín, Maier po kopanci prvního jmenovaného dohrával na půl plynu, a tak bylo otázkou jenom to, kolik BFC dostane. Po dvou slepených gólech Zolicha na konci se skóre zastavilo na čísle 6 a Papaya se vyhoupla do čela barážové skupiny.

Branky: Koutecký - 3 Zolich, Hrdlička, Kolář, Hroboň

Nejlepší hráči: Kopáč / Hausmann

AK Veselý Verbíř - Nguyenova desítka 8:0 (1:0)

Branky: 4 Yovzhiy, 3 Kutman, Borovan

Nejlepší hráči: Yovzhiy /?

Los Artilleros - FC Rosol juniors 8:0 (5:0)

Branky: 3 Nguyen, 3 Vala, 2 Marhoul

Termín pro odehrání: PÁTEK 26. dubna 2013

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.