Jdi na obsah Jdi na menu

3. kolo ČF

18. 4. 2012

FC AC SK - Noobs TEAM 10:3 (4:2)

FC AC SK si poradilo s Noobs, samo o sobě nic překvapivého. Zajímavý je ovšem fakt, že FC AC SK odehrálo zápas pouze se třemi hráči v poli. Ti zvolili taktiku podobnou té, kterou zvolila Chelsea na Barceloně a vyčkávali na chybu soupeře, které potom krutě potrestali.

Branky: 6 Masri, 2 Homolka, Ocelík, Kosík - Zolich, Sebastiao, Hroboň

Hvězda utkání: Filip Masri ( FC AC SK)

L2P - Pohřební Comando 4:3 (2:1)

Branky: 3 Hostinský, Vanda - Zeidler Ma., Zeidler Mi., Motyka

Hvězda utkání: Jan Hostinský (L2P)

Prošlý mlíka - Barclays United 0:5 (0:1)

V prvních minutách to vypadalo na vyrovnanou partii. Pak Thompson spálil několik tutovek, Barclays vstřelili první gól a Mlíkaři přestali hrát. United si začali se soupeřem dělat co chtěli, Švehla nasázel hattrick, Hradečný ve vzteku utíkal z brány. Mlíka nám předvedla, jak by se nemělo hrát o postup. Bez nasazení, bez myšlenky, bez chuti. Tato kombinace ve výsledku znamenala jednoduchou výhru a zároveň jistotu postupu pro Barclays, a konec postupových nadějí pro Prošlý mlíka

Branky: 3 Švehla, Ernest, Kouba

Hvězda utkání: Michal Švehla (Barclays United)

FC Jokers - Kokosy na lajně 5:1 (3:0)

Opět se potvrdilo, že Lajnaři mají žalostnou koncovku. V první půli se nedostali do žádné větší příležitosti a tak si Jokers odnesli pohodlné vedení. Hájek a Šulc poté skóre ještě navýšili a Kokosy byli na ručník. V zápase, kde se o slovo přihlásili i nadějní mladíci (Kyselka proti Kvizdovi a Skuhravému ml.), rozhodla jednoznačně produktivita. Zatímco Jokers nastříleli 5 gólů (jimž pomohl i volejbalovým způsobem chytající Simon v brance soupeře) a nebýt nastřelování tyčí a břevna, mohlo být Lajnařům ještě hůř. Za maturující Kokosy musel vzít tíhu odpovědnosti na sebe mladík Kvizda - vybojoval na Hájkovi míč a předložil lahůdkový pas pro Čermáka, který nemohl minout. Mynář se v bráně mohl vztekat jak libo, jelikož dva hráči v bílém byli na brankáře úplně sami. To byla však jediná kaňka na výkonu týmu v černých dresech, protože jinak Lajnaře rozdílem třídy přehráli. Ti se sice do slibných pozic dokázali dostat, ale ve finální fázi pokaždé zklamali (ať už oba bratři Skuhraví, Lácha nebo Trieu). Jokers se vysokou výhrou loučí s premiérovou, povedenou sezonou.

Branky: 2 Kyselka, 2 Hájek, Šulc - Čermák

Hvězda utkání: Mirek Mynář (FC Jokers)

Big balls - FC Predators  6:5 (1:3)

V poločase se zdálo, že ambiciózní Predátoři mají vše ve svých rukou a sebevědomě míří za postupem. Big balls ale předvedli nevídaný obrat a ve druhé půli Predátory naprosto vymazali. Obrana nefungovala, brankář Camargo opět pustil pár zbytečných branek a kapitán Svatoš jako by na hřišti ani nebyl. V závěru zápasu se jim sice povedlo vstřelit dva rychlé góly a vyrovnat na 5:5 (a to hlavně zásluhou dvojice Nepraš-Liu), jenže Hanzálek se dvě minuty před koncem postaral o definitivní tečku za zápasem a postupem do semifinále. Více v rubrice Aktuality.

Branky: 3 Hanzálek, 3 Procházka - 2 Liu, Nepraš, Svatoš, Urban vlastní

Hvězda utkání: Jan Hanzálek (Big Balls)

FC SRPŠ - Kokosy na trávě 7:1 (3:0)

V souboji profesorů proti maturantům jasně dominovali hráči SRPŠ. Jednoznačným vítězstvím dali zapomenout na trápení proti Jokers z minulého kola a upevnili si pozici na první příčce skupiny E. Naopak Kokosy potvrdili své nevydařené výkony ve čtvrtfinále a zůstávají na čtvrté příčce. Zatím, Jokers mají ještě zápas k dobru proti posledním Lajnařům. Snad se bude Kokosům u maturity dařit lépe než na hřišti.

Branky: 3 Krupička, 2 Hejda, Voračka, Bártl- Rost

Hvězda utkání:  Aleš Krupička (FC SRPŠ)

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.