Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo ČF

27. 3. 2012

Prošlý mlíka - FC AC SK 0:3 (0:0)

Skvělý zápas. Možná zatím to nejlepší, co letos GyBu Liga nabídla, protože se i přes velmi teplé počasí hrálo celých padesát minut ve strhujícím tempu a byť možná vypadá konečný výsledek přesvědčivě, o osudu utkání rozhodl až jeho samotný závěr a tři slepené branky FC AC SK. Parádní představení, v němž zejména oba gólmani excelovali. Palec nahoru!

Branky: Masri, Rédr, Kristek

Hvězda utkání: Petr Homolka (FC AC SK)

Barclays United - Pohřební Comando 10:7 (5:2)

Comando mělo v nohách ten den už jeden zápas, ale proti Barclays to ani nebylo znát, Borci z Pošepného, snad sami příliš ujištěni o vlastní výhře, nastoupili bez hráčů na střídání a defenzivní opory Sulka. A bylo to znát. Pohřebáci do zápasu vlétli plni svěží energie a během pěti minut mohli vést už tři-nula. Málek však ve stoprocentní šanci nepochopitelně minul, Strakovu dělovku zastavilo břevno a další střely prosvištěly těsně mimo. Proto uděřilo na druhé straně, kde se po chybě zbytečně vybíhajícího brankáře prosadili Pošepáci. Ti pak přidali další gól, ale tlak Pohřebáků tím neotupili - naopak. Skvadra ze 7.A mohla pomýšlet i na vítězství! Skóre se dále přelévalo, ale nakonec v zápase fotbalové kvality s dravostí zvítězili fotbalisté z Pošepného, když přestříleli Comando. I takový výsledek je však překvapením, protože Comando bylo na odpis!

Branky: 3 Ernest, 2 Švehla, 2 Kouba, Bartošek, Sládek, vlastní Motyka - 3 Motyka, Jirků, Zeidler Ma., Zeidler Mi., Šulc

Hvězda utkání: Václav Motyka (P. Comando)

L2P - Noobs TEAM 3:1 (1:0)

Jak se dalo předpokládat, padlo v tomto utkání minimum branek. Hrálo se totiž na mnohem větším hřišti na Pošepném a domácí L2P toho dokázali využít. Po celý zápas byli aktivnějším týmem a střelci Noobs se zmohli jen na jedinou branku. To bylo málo...

Branky: Dudík, Procházka, Hostinský - Zdrůbek

Hvězda utkání: Michal Vlček (L2P)

FC SRPŠ - FC Jokers 4:2 (2:2)

FC SRPŠ si připsali povinné vítězství, ale že to proti Jokerům byla dřina... Poločasová remíza asi dělala Profesorům vrásky, no nakonec dali ještě dvě branky a utkání dovedli do vítězného konce. Jokery může jen a jen mrzet, že nadějně rozjetý zápas proti favoritovi nezvládli dotáhnout k jakémukoli bodovému zisku.

Branky: 2 Kaliba, Bártl, vlastní Kulan - Kulan, Hájek

Hvězda utkání: Jakub Kyselka ( FC Jokers)

Kokosy na trávě - FC Predators 4:5 (2:3)

Zápas o naději. To byl zápas mezi Kokosy a Predátory ve vyrovnané skupině E. Jen vítěz mohl i nadále pomýšlet na případný postup do semifinále a už od prvních minut bylo zřejmé, že si za tímto cílem sebevědoměji půjdou hráči Predátorů. Pokaždé v zápase to byli oni, kdo tahal za delší konec, Kokosy vždy jen dotahovali a nakonec neúspěšně. Vyrovnávací gól nestihli vstřelit ani v nestandardně dlouhém dvouminutovém nastavení.

Branky: 2 Bezemek, Foglar, Fuchs - 3 Nepraš, Svatoš, Buryš

Hvězda utkání: Karel Nepraš (FC Predators)

Big balls - Kokosy na lajně 4:0 (1:0)

Přesně podle předpokladu, Big Balls znovu neinkasovali a sami dokázali nějakou tu branku vstřelit. Připsali si povinné vítězství a dál mažou za senzačním postupem mezi nejlepší čtyři týmy letošního roku.

Branky: 3 Procházka, Hanzálek

Hvězda utkání: Karel Procházka (Big balls)

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.