Jdi na obsah Jdi na menu

1.kolo

12. 9. 2010

FC Jokers - FC Predators   6:5p (3:3)

Predátoři i přes matný výkon pádili za výhrou, ale dvě hrubky v závěrečných minutách Jokeři potrestali a zápas definitivně zlomili ve svůj prospěch v penaltové loterii.

Branky: 2 Kulan, Hájek, Kyselka, vlastní - 2 Svatoš, 2 Buryš, Liu

Hvězda utkání: Mirek Mynář (FC Jokers)

TJ Tatran tři sekery - Pohřební Comando   4:3p (2:3)

Tatran usiloval celý druhý poločas o vyrovnání a nakonec se v poslední možné chvíli dočkal. V euforii pak zvládl i penaltový rozstřel a vyhrál tak v tomto veledůležitém zápase skupiny A.

Branky: Trčka, Halada, Havlík - Málek, Zeidler Martin, Motyka

Hvězda utkání: Šimon Trčka (TJ Tatran tři sekery)

Noobs TEAM - Prošlý mlíka   3:10 (1:2)

Mlíkaři se začátkem zápasu malinko protrápili, ale pak našli herní i střeleckou pohodu a zápas dovedli k jasnému vítězství.

Branky: 2 Zolich, Dusil - 4 Mikeš, 3 Petr, 3 Thompson

Hvězda utkání: Mára Mikeš (Prošlý mlíka)

FC SRPŠ - FC 3Enes   27:0 (17:0)

Jednoznačná záležitost - obr si pohrál s trpaslíkem a nedopustil byť jen jediný míč ve vlastní síti. Bravo!

Branky: 13 Krupička, 8 Voračka, 4 Bártl, 2 Novák

Hvězda utkání: Aleš Krupička (FC SRPŠ)

FC Rosol juniors - Barclays United   2:34 (1:18)

Vicemistr loňského ročníku nováčka letošní sezóny doslova zdemoloval. Popravdě - čekal někdo něco jiného?

Branky: Klajbl, Solař - 9 Švehla, 8 Bartošek, 6 Ernest, 5 Kouba, 4 Karlovský, 2 Mertl

Hvězda utkání: Michal Švehla (Barclays United)

Kokosy na trávě - Big Balls   1:3 (0:1)

Kokosy působily naprosto odevzdaným dojmem a nabuzený soupeř toho dokázal maximálně využít a zaslouženě vyhrál.

Branky: Bezemek - 2 Hanzálek, Čáslavský

Hvězda utkání: Jan Hanzálek (Big balls)

TERMÍN PRO ODEHRÁNÍ: 23. září 2011

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.