Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo ČF

18. 12. 2011

FC AC SK - L2P 4:1 (1:0)

Žádný velký fotbalový koncert to nebyl, ale úřadující mistři si připsali povinné tři body za výhru. Zaslouženou, ale rozhodně ne jednoznačnou. Po rychlém gólu se tým FC AC SK uklidnil a jak je jejich zvykem, upadl do mikrospánku. Neproměněné šance je nemusely mrzet jen díky kvalitnímu brankáři a tentokrát i organizované defenzivě. Bojovnost, agresivita a tvrdá hra L2P úspěch nepřinesla. Rédr dva góly dotlačil do prázdné brány, třetím završil hattrick sólem a la Maradona. Zkrat v rozehrávce na vápně sice potrestal Dudík, ale na více se hosté nezmohli a tak mohli FC AC SK v poklidu kontrolovat vývoj utkání až do samotného konce. To se ještě jednou prosadil Rédr a udělal pošepácké hře přítrž.

Branky: 4 Rédr - Dudík

Hvězda utkání: Jirka Rédr (FC AC SK)

Pohřební Comando - Prošlý mlíka 2:8 (1:3)

Branky: 4 Thompson, 2 Ajfel, Mikeš, Kodeš - Zeidler Michal, Málek Pavel

Hvězda utkání: Oliver-James Thompson (Prošlý mlíka)

Noobs TEAM - Barclays United 7:19 (3:9)

Typický zápas Barclays proti slabšímu soupeři. Starší a zkušenější tým si mohl dovolit nastoupit na půl plynu bez několika opor i motivace, ale i tak se bavili fotbalem. Noobs TEAMu nepovolili více, než bylo třeba, a v poklidu si po střeleckém tréninku dokráčeli ke třem povinným bodům. Mladíci však s výsledkem spokojeni nejsou, dle slov jejich kapitána mohli vicemistry potrápit ještě mnohem víc. Do kolen je srážely zbytečně inkasované góly a možná i nějaký ten předzápasový "nápoj pro povzbuzení..."

Branky: 3 Dusil, 2 Zdrůbek, Veselý, Zolich - 7 Ernest, 6 Bartošek, 3 Švehla, 3 Sulek

Hvězda utkání: Daniel Bartošek (Barclays United)

FC Jokers - Big balls 0:3 (0:0)

Zápas byl dlouho vyrovnaný a vítězem by se patrně stali i Žolíci, kdyby skórovali jako první. Do vedení se ale dostali Velkokoulaři a tři body si pak pojistili ještě dalšími trefami. Důležitý zápas v boji o postup ze skupiny E tak vyšel lépe týmu Big Balls a v cestě do semifinále odstranil první velkou překážku...

Branky: 2 Procházka, Čáslavský

Hvězda utkání: Martin Urban (Big Balls)

FC Predators - FC SRPŠ 2:15 (1:5)

Predátoři vstoupili do zápasu velmi aktivně a Profesoři se nechali nachytat úvodní brankou týmu v nových žlutých dresech, postaral se o ni Joseph. Vzápětí však vzala velkohubá prohlášení všech Predátorů i GyBuligových expertů za své, jelikož v rozmezí několika málo minut se trefili Bártl, Voračka a Hejda. Tím v podstatě rozhodli o osudu utkání. Predátoři na lavičce i příchozí fanoušci mohli jen nevěřícně kroutit hlavou nad průměrným výkonem svého týmu. Prostupnou defenzivu a často chybujícího Nepraše se několikrát snažil útočnými výpady probudit aktivní Svatoš, ale sám nemohl zvrátit nepříznivý průběh utkání. Zvláště v případě, že vlastní gólman Predátory také zrovna moc nepodržel a několik branek jde i na jeho vrub. Profesory v průběhu posílil ještě příchozí Krupička a tým nabitý zkušenostmi a oplývající jistotou s noblesou dokráčel až na konec padesátiminutovky. Nový brankář Procházka se nemusel potýkat s velkým množstvím nebezpečných situací, obrana si svědomitě plnila své úkoly. Oživení přinesli Kuba z Pošepného a hlavně Hejda s Kalibou. Hlavně tito dva táhli tým SRPŠ a opět dokázali, že svému týmu mohou zápasy vyhrávat v podstatě sami.

Branky: Liu, Svatoš - 6 Kaliba, 4 Hejda, 3 Bártl, Voračka, Kuba

Hvězda utkání: Jan Hejda (FC SRPŠ)

Kokosy na lajně - Kokosy na trávě 0:9 (0:4)

Že byli trávaři favoritem, to mohl někdo jen težko zpochybnit, ale takový debakl byl překvapením i pro nestranné fanynky z 8.A. Tým růžových se nejspíše postaral o pořádně dusnou třídní atmosféru před maturitou... Už v poločase nebylo pochyb o tom, že tento zápas bude jen dalším do série mizerných výsledků Lajnařů. Růžoví hoši se na tuto pohodovou výhru nemuseli nijak zvlášť nadřít a právem si připisují tři body. K vidění nebyl žádný drtivý tlak, ale spíše pozvolné útočení a dobývání Simonovi branky. To však přineslo úspěch devětkrát a krom Morávka a Foglara si minimálně jednu branku připsali všichni růžoví na hřišti. Mezi nimi i brankář Voltr, který se mimojiné blýskl i vychytanou nulou. Kokosy na trávě touto bratrovraždou bezchybně započali dohánění bodové ztráty na postup do semifinále. 

Branky: 3 Bezemek, 2 Fuchs, Hanus, Voltr, Unger, Rost

Hvězda utkání: Vítek Voltr (Kokosy na trávě)

 

TERMÍN PRO ODEHRÁNÍ: 4. dubna 2012

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dohrávka

(Mlíko, 3. 4. 2012 7:00)

Prošlý mlíka vs. Pohřební Commando pátek 13.4. 14:30 GyBu

Předehrávka 2. kola

(Tomáš, 30. 3. 2012 16:39)

FC AC SK vs. Prošlý mlíka - úterý 3.4. 14:45

FC Jokers vs. Big Balls

(Dan Š., 25. 3. 2012 19:11)

Čtvrtek 29.3. od 14:30.

Noobs - Barclays

(Mikuláš, 21. 3. 2012 21:45)

V pátek 30.3 - 15:15

FC Predatosr - FC SRPŠ

(Martin, 15. 3. 2012 21:11)

Pátek 23.3. cca 15:00

Kokosy na trávě – Kokosy na lajně

(Jakub, 13. 3. 2012 22:03)

V pátek 23. 3., 14.25.

Přátelák

(Nguyen, 12. 3. 2012 20:14)

Prosím volné hřiště v Pátek 16.3. cca od 13:15 do 14:15. Naplánovali jsme přátelák. V případě nutnosti uhnem, ale přesto zkuste prosím domluvit utkání na jiný den nebo na jiný čas...Díky