Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 6. kola

5. 12. 2012

 FC Jokers vs. GKS Pošepowice

GKS svůj minulý zápas s Artilleros ještě neodehráli a tak je do 21. 12. (termín pro odehrání 6. kola) čekají hned dva zápasy, pokud Artilleros najdou volný termín a nebude nutná kontumace. Jokers minulý zápas proti SRPŠ vůbec nezvládli a Rosol sice s problémy, ale rozdrtili, a tak se v tomto zápase ponaučí ze zbytečných chyb a podaří se jim hrát s hosty z Pošepného vyrovnaný zápas.

Tip Dana Šulce: 4:3pen.

Tip redakce: 2:5 – Jokers se nepoučí.

 

 FC Predators vs. FC Papaya

O výsledku tohoto zápasu se nedá spekulovat. V minulém zápase Predátoři vyhráli nad týmem Veselý Verbíř 19:3 a jsou nažhaveni v tomto tempu pokračovat. Na co se určitě můžeme těšit, kromě spousty gólů od pětice útočníků, je střetnutí nynějšího útočníka Predátorů Trčky s jeho bývalým týmem, se kterým začínal tuto sezónu. Bez opor Hroboně a Zolicha čeká Papayu pořádný výprask. Jediný recept k úspěchu bude pevná defenziva, životní výkon brankáře a trestání Predátorů za jejich “obranu.“

Tip Dana Šulce: 25:1

Tip redakce: 15:4 – Papaya snad ve třech jako Verbíř nenastoupí, ale i tak to schytá.

 

FC Rosol Juniors vs. Los Artilleros

Rosol posílen o Dědka, Artilleros oslabeni o Malíka, který přestoupil do Bad boys. I to může rozhodnout tento zápas. Rosol se po minulém zápase s Jokery bude snažit zopakovat heroický první poločas, a tak bude kousat, co to dá. Kdežto Artilleros neodehráli 5. kolo a s dalším papírově slabším soupeřem (Nguyenovci) se předlouho trápili. Oběma týmům je již jasné, že se ze základní skupiny dále nedostanou, ale i tak to ze strany Rosolu bude rozhodně pořádně motivovaná cesta za úspěchem.

Tip Dana Šulce: 4:2

Tip redakce: 4:5 – šanci Rosolu na úspěch zhatí nekoncentrovanost v závěru zápasu.

 

FC Rosol Juniors vs. Bad Boys from Eden

Další duel Rosoláčků tentokrát tak vyrovnaný nebude. V tomto zápase jsou jasným favoritem hosté z Pošepného, kteří kráčí za postupem. V čele s Karleszem, Hostinským a novou posilou Malíkem Bad Boys from Eden smetou překážku v podobě Rosolu velmi snadno a základní skupinu zakončí jasnou výhrou.

Tip Dana Šulce: 2:11

Tip redakce: 3:8 – Tady nebudou mít Bad boys větší problémy a s jistotou si zajistí postup do čtvrtfinále.

 

Veselý Verbíř vs. Pohřební Commando

Tento zápas rozhodne o čtvrtém postupovém místě ve skupině B. Pohřebáci mají tři body, Verbíři dva. Podle zkušeností i podle kvality hráčů by tento zápas měli vyhrát Pohřebáci, ale zázraky se dějí. Již od začátku sezóny se Pohřební Commando potýká s problémem s názvem ‘‘rozlosování skupiny‘‘ a také rozsáhlou marodkou. Ze čtyř zápasů mají na kontě 3 prohry a pouze jedinou výhru. Podobnou statistiku výher a proher má i Verbíř, ale řekněme si po pravdě, že u Verbíře se to dalo čekat. Pro Verbíře by výhra znamenala obrovskou a nečekanou radost, prohra pro Commando to nejhorší zakončení GyBu ligy v sestavě, jakou ji známe.

Tip Dana Šulce: 2:3

Tip redakce: 3:6 – Michal Jirků za remízového stavu sám začne klasicky útočit a vybojuje výhru pro Pohřebáky.

 

 

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA