Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 4. kola

3. 11. 2012

V minulém kole si s redakcí fotbalový bůh tak trochu zalaškoval. Nejprve se 100% přesností vyplnil tip zápasu SRPŠ s GKS, posléze se ale tipované výsledky od těch reálných značně lišily a hned pět zápasů relativně podstatně. No co, na takto vyrovnané zápasy bylo velmi otížné tipovat, a tak je jasné, že žádné tipivání až do května a poté předání medailí rozhodně nemůže následovat. Budete si to muset odkopat... Před čtvrtým kolem Vám opět přinášíme názor redakce na aktuální fotbalové dění!

SKUPINA A

FC Jokers - FC SRPŠ

 Minulé kolo domácí Vtipálci nestihli kvůli nemoci odehrát, tak doufejme, že veškeré choroby budou do duelu s Profesory zaléčeny. Není sporu o tom, kdo do zápasu vstupuje jako favorit. Profesory drží v poslední době na výsluní jistý kapitán Procházka, defenzivu má na povel Kaliba a útok gólostroj Bártl. Nově jsou posíleni ještě také o hračičku Ernesta, takže Mynář a spol. budou mít velice složitou úlohu. Mikeš, Janoušek a Petr budou dělat, co jim síly stačí, ale už hrají za jiný tým než Mlíka. Je však možné, že stejně jako loni dojde od Profesorů k hrubému podcenění soupeře, a toho by střelci jako Kulan dokázali využít... Pravděpodobnější ale je, že Profesoři budou pokračovat ve vítězné sérii i po tomto zápase.

Tip Karla Nepraše: 3:7 - No, myslím, že kvalita je na straně hostů.. Žolící budou kousat, ale stejně křupnou!

Tip redakce: 5:12

 

Nguyenova desítka - Los Artilleros

 Ani jednomu týmu se letos zatím nepovedlo zvítězit, je ale celkem jasné, kdo se bude radovat. Hosté z Pošepného tým se sídlem v Asii vyloupí a N10 jim velkoryse nabídne dvouciferný počet otevíracích hodin v jejich brance. Na druhou stranu již ale konečně protrhnou střeleckou smůlu trvající 150 minut a konečně skórují, autorem branky bude právě kapitán Tony. Artilleros čeká letos asi nejsnazší zápas, a tak nic jiného než vysoká výhra nepřipadá v úvahu.

Tip Karla Nepraše: 0:9 - Národnostní menšina letos ještě neskŕovala, tak jak to asi dopadne, že jo..

Tip redakce: 2:11

Bad boys from Eden - GKS Pošepowice

 Bad boys zatím jednou těsně vyhráli, podruhé výrazně podlehli SRPŠ a na třetí pokus byl jejich zápas odložen. Proti "bratrům" z Pošepného se dá očekávat zvýšená motivace a to nejen u jejich bývalého hráče Hostinského. Pošepowice mají pošramocené sebevědomí (lze to u nich vůbec?) po smolné prohře s Profesory, a tak by si na Bad boys rádi spravili chuť. Procházka růžovým sadem je rozhodně nečeká, bude to vyrovnaný zápas plný tvrdých soubojů. S Brejchou by Bad boys měli určitou šanci, jenže je všem známo, kolik toho v GyBu lize odehrál. Pokud na druhé straně za GKS nastoupí Bartošek se Sulkem, nelze o vítězi pochybovat.

Tip Karla Nepraše: 3:10 - Pošepácké derby. Už zase. Teď ale Slávističtí hoši narazí na tězší mančaft!

 Tip redakce: 2:6

SKUPINA B

AK Veselý Verbíř - BFC Ever

Zápas o velmi důležité body na nepostupových místech ve skupině B. Rozdíl mezi těmito týmy jsou tři body v tabulce. Zatímco AKVV nedokázal FC Papayu porazit, jejich konkurenti stejný úkol zvládli. Nutno podotknout, že v zápase proti BFC za Papayu již nenastoupil hvězdný Šimon Trčka a zároveň v dresech Papaye pobíhalo po hřišti o hráče méně. Hráči BFC tak měli svou misi o poznání jednodušší, než jejich soupeři v kole čtvrtém. Předpokládá se vyrovnaný zápas, který svým nasazením a důrazem zvládnou borci AKVV.

Tip Karla Nepraše: 5:4p - Jaj, na tenhle zápas se asi mrknout nepudu..

Tip redakce: 3:2

 

FC AC SK - FC Papaya

 Jednoznačná záležitost. Suveréni Gybu ligy v zápase proti týmu FC Trčka bez Trčky. I tak by se dal charakterizovat tento zápas. Hráči Papaye se se svým kanonýrem rozloučili a stále se vehementně snaží popírat jakýkoliv jeho přínos pro tým v předešlých zápasech. Při tom to byl on, kdo motal hlavu nejednomu bránícímu hráči Kokosů na trávě v prvním kole. A byl to on, kdo de facto porazil AKVV v kole druhém. Ve třetím kole (již bez Šimona) pak přišla prohra s BFC Ever a tak nálada uvnitř týmu nemůže být dobrá. Naopak u FC AC SK je veselo. V zápase proti Predátorům dokázali, že když se sejdou v plné sestavě (včetně Masriho, Kristka či Rédra), mohou porazit a také porážejí každého. Papayovci podají heroický výkon, na jejich soupeře to ovšem ani zdaleka stačit nebude. Čestný úspěch si ale přeci jen připíšou, když trefí vrata od stodoly mezi nohama Petra Homolky v bráně šampionů.

Tip Karla Nepraše: 16:1 - Cejtim debakl!

Tip redakce: 13:1

 

Kokosy na trávě - Pohřební Commando

 Podle postavení těchto týmů v tabulce by se nezkušenému a Gybu ligou neprotřelému oku pozorovatele mohl zápas Kokosy vs. Commando zdát jasnou a jednostrannou záležitostí. Podle názoru redakce bude ovšem opak pravdou. Důvodem k postavení na opačných pólech tabulky je fakt, že zatímco růžoví hoši nastoupili proti outsiderům skupiny B, „Pohřebáci“ museli čelit ofenzivním manévrům aspirantů na celkový triumf v Gybu lize – FC AC SK a FC Predators. K lepším výsledkům Commandu zatím nepomohl ani ostřílený šutér Aleš Krupička a tak vytáhlo vedení týmu ze hřbitova překvapivé eso z rukávu – historicky první oficiální přestup v rámci Gybu ligy absolvoval Jan Hejda a stal se tak již jedenáctým hráčem Pohřebního Commanda na soupisce. Nicméně u Kokosů na trávě zatím vládne velká pohoda. Hřejí se na čele tabulky skupiny B a na tento zápas připravují oficiální představení nových dresů. Podle našeho názoru bude toto utkání velmi vyrovnanou partií a o výsledku rozhodne forma střelců na jedné či druhé straně. Kokosy nakonec přeci jen dotáhne k těsné výhře výborný Honza Dusil.

Tip Karla Nepraše: 7:4 - To může bejt první překážka pro Kokosy, ale tady to ještě zvládnou.. 

Tip redakce: 5:4

FC Predators - Kokosy na trávě

Kokosy na trávě hrají v tomto kole hned dva zápasy s velmi kvalitními týmy. Naplno se tak ukáže skutečná forma a konkurenceschopnost růžových v letošním ročníku Gybu ligy. V předešlých třech zápasech prokázali Kokosáci velmi slušnou střeleckou potenci, když nastříleli celkem 33 gólů a zejména na Honzu Dusila si musí soupeři zajisté dát velký pozor. V zápase s Predátory však nepůjde pouze o útočení, nýbrž také o poctivou defenzivu. Kdo jiný by měl prověřit obranný val Kokosů řízený gólmanem Kolářem, když ne hvězdný útok Kouba, Nepraš, Svatoš? Po prohře v zápase s velkými rivaly z FC AC SK si jistě Predátoři budou chtít vyšlápnout na Kokosy, na které by se v případě výhry bodově dotáhli. V tomto zápase již začíná tuhý boj o semifinále.

Tip Karla Nepraše: 8:5 - ..tady už to nezvládnou!

Tip redakce: 6:4

 

 

 

 

Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Necínský

(Rudolf, 6. 11. 2012 18:43)

JE TO FC PAPAYA.
NE TRČKA.

Re: Necínský

(Karel, 7. 11. 2012 9:04)

Taxte si ho neměli brát..

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA