Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 2. kola čtvrtfinále

6. 4. 2013

 FC SRPŠ - FC AC SK

 

Repríza loňského finále, letošního superpoháru a jednoznačný šlágr kola. Souboj vítězů základních skupin opět nemá jasného favorita. Obhájcům vítězství bude chybět zraněný Petr Homolka a Profesoři v úvodním zápase jara rozhodně nepůsobili tak, jak by tým prahnoucí po titulu měl. Vzhledem k tradici vzájemných zápasů mají oba týmy o motivaci postaráno a tudíž i přes takřka jisté semifinále na obou stranách lze očekávat kvalitní fotbal a vysoké nasazení. V sezoně 2009/2010 už se jim to dvakrát povedlo (7:3 a 6:4), dokáže nyní spolek rychlých a přesných šutérů v šestém vzájemném zápase prolomit neporazitelnost červených v posledních dvou letech (3:9, 1:2 a 2:5)?

Tip Jendy Dusila: 6:4

Tip Toma Nguyena: 4:7

 

GKS Pošepowice - FC Predators

Zřejmě souboj týmu s nejlepší obranou proti týmu s nejkvalitnějším útokem. GKS inkasovali v odehraných sedmi zápasech pouze šest branek. Obstojí tedy i proti útočně laděným Predátorům? Ti zatím předvádějí nejlepší fotbal, co kdy hráli, a jednoznačně přehrávají jednoho soupeře za druhým. Naposledy potupili Jokery dvaceti góly. Bude tedy zajímavé sledovat, jak si tým okolo Martina Svatoše poradí s defenzivou organizovanou urostlým Pavlem Sulkem a paradoxně nejlepším střelcem letošního ročníku Danielem Bartoškem.

Tip Jendy Dusila: 10:6

Tip Toma Nguyena: 3:5

 

FC Jokers - Kokosy na trávě

Oba týmy před začátkem jarní části sezony sebevědomě pošilhávaly po semifinále, jenže první zápasy je vrátily zpět do reality. Růžoví hoši si přenesli střeleckou impotenci z Budcupu i do GyBu Areny, nevstřelili ani gól a odešli s prohrou 0:6. Vtipálci sice dali branky hned tři, ale o moc lépe na tom nejsou - co jim to bylo platné proti dvaceti brankám FC Predators. Pokud chtějí postoupit, stojí před oběma týmy stejný úkol. Neztratit ani bod a doufat v pomoc soupeřů. V sázce je tedy alespoň teoretická postupová naděje, a tak lze očekávat, že týmy vyrukují v kompletních sestavách. I v tomto zápase se bude na co dívat, jak ostatně slibují také samotní tipéři (příslušníci obou týmů).

Tip Jendy Dusila: 3:6

Tip Toma Nguyena: 5:5

Bad boys from Eden - Pohřební Comando

Zápas týmů, které již asi definitivně ztratily postupové naděje. Pohřebnímu Comandu nestačil na body ani sympatický a srdnatý výkon proti Profesorům, Bad Boys zase k úvodnímu jarnímu zápasu pro jistotu vůbec nenastoupili. A tak jsou oba týmy zatím na posledních dvou místech čtvrtfinálové skupiny a spolu se porvou o první body. Uspěje tradiční gybuligový účastník, který hraje poslední, rozlučkovou sezonu, nebo nováček z Pošepného náměstí?

Tip Jendy Dusila: 2:5

Tip Toma Nguyena: 6:3

 

Adam Kolář

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA