Jdi na obsah Jdi na menu
 


Preview 1. kola čtvrtfinále

11. 3. 2013

FC SRPŠ - Pohřební Comando

Při pohledu na tabulku by to měl být jednoznačný zápas. Profesoři si svůj postup ze základní části bez problémů pohlídali, ztratili pouze jediný bod za penaltovou výhru nad GKS. Jsou tedy opět horkými kandidáty na titul. Po mohutném posilování se navíc zdá, že základní pětka (Procházka - Kaliba, Ernest - Kuba, Bártl) je bez slabiny, a ani většina náhradníků nijak nezaostává. Zato jejich soupeři z Comanda si postup, stejně jako loni, zajistili až na very last minute. Ze soubojů s ostatními čtvrtfinalisty nevytěžili ani bod, a tak jdou do jarní fáze z nejhorší možné pozice - s prázdnou. To ovšem neznamená, že náš čeká nudný zápas. Stejně jako ostatní má Comando za cíl postup do semifinále, a tak do zápasu se SRPŠ musí jít s vítěznými ambicemi a podle toho také budou bojovat. Ještě aby ne, je to jejich poslední sezona v tomto složení!

Tip: (8:4) Profesoři si od začátku vybudují solidní náskok. Jejich snaha pak trochu poleví, ale přesto nedají Comandu šanci a zvítězí o 4 branky.

GKS Pošepowice - Kokosy na trávě
Již v základní skupině se ukázalo, s jakou energií a odhodláním vstupují do GyBu ligy hráči z Pošepného. Bilance čtyři výhry, jedna remíza a jedna prohra mluví za vše. Kdežto na druhé straně je tým, který se do základní skupiny posilnil o Dusila, Koláře, Krška a Horkého a jak je vidět, tyto nové posily tomuto týmu svědčí. Naneštěstí však hned na začátku ligy se Kokosy setkali s týmy FC Predators a FC AC SK, a tak si ze základní skupiny odnáší pouze 3 body.
Růžoví budou chtít v tomto zápasu urvat tři body za každou cenu, ale budou to mít velice těžké.
Tip: (6:1) GKS Pošepowice budou hrát čtvrtfinálovou skupinu se stejným odhodláním jako tu základní a Kokosy bez milosti rozdrtí.

 

FC Jokers - FC Predators

Jeden z nejvíce vyhecovaných zápasu tohoto kola a i pro redakci specifický, proto uvádíme dva různé tipy. Každý, kdo alespoň trochu sleduje dění v GyBu lize, si pamatuje, jak tento zápas dopadl před rokem. Jokeři zvítězili 6:5 po penaltách z důvodu, že Predators těžce podcenili tento nováčkovský tým. Letos však ani jeden z týmu nechce nechat nic náhodě a již v základní skupině připsal na soupisku několik posil. Bude se snad historie opakovat? Poučí se Nepraš se Svatošem?

Tip 1: (6:5p) Nepraš se Svatošem se nepoučí a zápas dopadne stejně jako minulý rok.

Tip 2: (3:9) Poučí - proto mají na soupisce Trčku s Koubou a Hradečného v bráně. Nedá se svítit, ale jsou o třídu výš než snaživí Jokeři. Po jejich trápení s Rosolem se jiný průběh zápasu ani nedá očekávat a nezachrání je ani Nguyenovo štěstí.

 

Bad boys from Eden - FC AC SK

Už jen podle statistik se dá odvodit průběh zápasu. FC AC SK si do čtvrtfinálové skupiny připisuje plných 9 bodů, Bad Boys from Eden žádný. Ačkoliv se Karlesz a spol. budou snažit ukořistit alespoň jeden bod, na zkušené hráče a loňské i předloňské mistry tato snaha stačit nebude. Trochu pomoci srovnat síly by jim mohla přítomnost Brejchy, ale ten se zatím do moc zápasů nezapojil. Hráči z Pošepného jsou známí velkou sehraností a univerzálností všech hráčů. Jejich velkou doménou jsou jejich fyzické dispozice a hra na vysunutého Karlesze. Ten však proti Masrimu s Kristkem bude mít velmi těžkou úlohu a na druhé straně z toho budou těžit tandemy Linhart-Linhart, Kosík-Rédr.

Tip: (1:6) Bad Boys from Eden za snahou urvat alespoň nějaký ten bod sice vstřelí gól do sítě FC AC SK  jako první (a dost možná mezi nohama Homolky), ale později se hráči FC AC SK jako obvykle probudí a nasází do soupeřovy brány šest kousků.

 

 

 Našli jste v článku chybu? Oznamte nám ji a my se ji pokusíme co nejrychleji napravit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA